אקסס חקירות ומעקבים
בקרו אותנו בפייסבוק צרו איתנו קשר עמוד הבית

בעת הזמנת חקירה יש לבדוק אם משרד החקירות מחזיק ברשיון מתאים מטעם משרד המשפטים

 

 

 

בימים אלה פועלת לשכת החוקרים הפרטים כנגד מתחזים לחוקרים פרטיים

 

 

חוקרי אקסס בשיתוף שוטרי תחנת משטרת עירון איתרו ותפסו השבוע שני רכבי השכרה גנובים

 

 

לשכת החוקרים הערובה לאיכות השירות

 


 סימה (סימבה) // חוקרת פרטית

קו כותרת

 

באופן לא שיגרתי ולא שכיח, את משרד החקירות אקסס חקירות פרטיות דווקא מנהלת אישה - סימה דרוקר, חוקרת פרטית רשויה, בעלת ותק וניסיון רב בתחום החקירות הפרטיות, הידועה בכינויה "סימבה".

סימבה מנהלת את משרד החקירות הפרטיות יחד עם בעלה ארז דרוקר, חוקר פרטי רשוי אותו הכירה במהלך מעקב הזוי אליו נשלחו שניהם בשנת 1998.

 

סימבה, הינה חוקרת שטח מקצועית מיומנת ובלתי מתפשרת המהווה יתרון גדול בענף החקירות, גם בשל מיעוט הנשים העוסקות במקצוע וגם בשל תחומי החקירה הנוספים בהם הינה מיומנת לרבות עיקוב, שימוש באלמנטים טכניים ויצירתיות מעבר לכל דמיון.

 

סימבה הינה חוקרת פרטית מומחית בחבירה לנבדקים ונבדקות, בקריאת שפת גוף ובדיבוב. במהלך השנים בהן הינה עוסקת במקצוע, הייתה מעורבת בחקירות מורכבות ומרתקות, ביצעה חקירות ומעקבים בארץ ובחו"ל והביאה לפיצוח תעלומות באופן היצירתי ביותר.

סימבה מנהלת צוותי מעקב וחקירות, מנהלת גברים בעבודתה וידועה בתעוזתה הרבה אף יותר מכל הגברים בסביבתה.

 

חוקרות פרטיות ככלל, אינן נפוצות בתחום החקירות הפרטיות בעולם בכלל ובישראל בפרט. חקירה פרטית נחשבת למקצוע גברי, נוקשה ותובעני, הדורש לא פעם עבודה בתנאים לחץ קשים 24 שעות מסביב לשעון. נשים לא מעטות מנסות להגשים פנטזיה להיות חוקרת פרטית, אולם רק בודדות מהן שורדות בעיסוק זה יותר משנים אחדות. חיי בית משפחה וגידול ילדים, לא בדיוק מתיישבים עם החלום להיות חוקרת פרטית, אלא אם בעלך גם הוא חוקר פרטי, שעובד איתך, יוצא איתך לחקירות, מכיר היטב את התחום ומשתף פעולה.

 

 חוקרת פרטית

 

 

 

יצירת קשר

אקסס חקירות פרטיות

משרדים:

 

077-430-7777

פקס:

 

077-430-7100

ארז דרוקר:

 

054-734-0202

סימבה דרוקר:

 

054-740-1010

דואר אלקטרוני:

 

Access@access-spy.com